Spokojení zákazníci

M.P.

Dlouhou dobu jsme s manželem nemohli najít společné řešení obývací stěny.

Po návštěvě a konzultaci s panem Vávrou, nám udělal vizualizaci a po mírných úpravách jsme dospěli ke shodě. Realizace dopadla velice dobře a stěna se nám moc líbí. A proto jsme neváhali a nechali si navrhnout a vyrobit ještě šatní skříně, botníky a stěnu do zádveří.

Myslíme si, že pan Vávra je jeden z mála opravdových profesionálů, na které se dá spolehnout. Je příjemný, ochotný a umí poradit.

Jako mínus bychom uvedli pouze to, že má hodně zakázek, a tudíž delší dodací termín, než by si člověk přál.

Rodina Denkova

Od pana Vávry jsme si nechali postavit zahradní domek, návrh a zejména zpracování nás mile překvapilo. Následně jsme si objednali nábytek a také rostoucí dvojstůl do dětského pokoje. Pan Vávra se naší zakázce nadstandardně věnoval a naše neobvyklé požadavky byly pro něho doslova výzvou. Kombinace dřeva, kovu, skla a stylového ledkového osvětlení pro něj nebyla žádný problém. Jeho všestrannost a důraz do posledního detailu nás vedla k tomu, že jsme mu svěřili i realizaci finské sauny a byla to ta nejlepší volba.

Moc děkujeme.

Manželé Krejčí

S manželkou jsme koupili nový byt do kterého jsme potřebovali navrhnout a vyrobit kuchyňskou linku a několik vestavěných skříní, nechali jsme si udělat několik návrhů a nabídek. Pan Vávra nám vyšel vstříc ve všech našich požadavcích, přijatelná byla i cena ve srovnání s ostatními nabídkami. Velice nám pomohly jeho připomínky a zkušenosti. Nyní již několikátým rokem využíváme kuchyň a vestavěné skříně a jsme nad míru spokojeni.

J.L.

Panu Vávrovi jsem zadala vestavěné police do šaten v dětských pokojích, měla jsem jasnou představu, kterou dokázal pan Vávra zhmotnit, respektive doporučil využití tohoto prostoru ještě lépe než jsem očekávala. Pomohl navrhnout i barevnost a typ materiálu, podle toho, co jsem chtěla do polic uložit. Vše bylo dotaženo do posledního detailu s dodržením termínu objednávky, včetně domluvené ceny. Nakonec jsem si od pana Vávry ještě nechala obložit schodiště, a to se rázem stalo chloubou našeho domu. Každý, kdo přijde, chválí:)

Pana Vávru mohu všem doporučit.

3D návrhy zdarma

Při objednávce kuchyňské linky vám zpracujeme bezplatně vizualizaci kuchyně v 3D.

Nerezové zábradlí a prvky

Ve spolupráci se zámečnictvím Vávra zajistíme výrobu nerezových zábradlí, madel, úchytů....

10

Potřebujete nábytek na míru?

Nahoru